Ďalšia domáca prehra so Zlatníkmi

V 22. kole hostili Dolné Naštice na svojom ihrisku futbalistov Zlatník. Súboj druhého s dvanástym sa skončil prekvapujúcou výhrou hostí 1:3.

Favoritom zápasu boli domáci hráči, keďže v tabuľke mali o 22 bodov viac než ich súper a rozdiel v postavení bol desať miest. Súboj na ihrisku však napovedal o niečom úplne odlišnom.

Kajan Filip

V základnej zostave domáceho mužstva sa po niekoľkomesačnej pauze prvýkrát objavil Martin Antala. V úvode zápasu sa hral futbal bez väčších gólových príležitostí. Prvý vzruch priniesla 11. minúta, keď peknú prihrávku na J. Galbavého poslal M. Antala, ale z dorážky M. Dudáš trafil len do hráčov hostí. Prvý gólový moment prišiel v 28. minúte, keď hráč hostí M. Zafer dostal ideálnu prihrávku do behu a bezproblémovo zakončil popri vybiehajúcom brankárovi M. Mišinovi. Ďalší vzruch prišiel v 40. minúte keď domáci brankár chybne vybehol a hráč hostí F. Kajan nestihol spracovať loptu pred prázdnou bránou. O pár minút neskôr sa domáci dožadovali pokutového kopu po faule na J. Galbavého, ale rozhodca nariadil len priamy kop, z ktorého gól nepadol. Prvý polčas sa tak skončil 0:1 v prospech hostí.

Do druhého polčasu bol nasadený Stanislav Kasala, ktorý striedal svojho menovca Milana. V úvode boli aktívnejší domáci hráči, čo im prinieslo aj vytúžené strelenie vyrovnávajúceho gólu, keď sa k vlastnej odrazenej strele dostal M. Muran a krásnou delovkou vyrovnal stav zápasu – 1:1. To bol však z domácej strany posledný svetlý okamih v zápase.V 73. minúte sa presadil cez domácu obranu kapitán hostí T. Schneider – 1:2. O definitívnej výhre hostí rozhodol v 80. minúte opäť kapitán hostí, ktorý hlavičkou preloboval chybne postaveného domáceho brankára a stanovil tak výsledok zápasu na 1:3. V nervóznom závere zápasu, keď sa viac bojovalo ako hralo, si vyslúžil červenú kartu domáci útočník J. Galbavý za urážku rozhodcovi. Zápas sa tak skončil víťazstvom hosťujúceho mužstva 1:3.

Poslední komentáře
26.05.2011 20:32:47: no Jarík 4plus 1... Krása , 5 zápasov a 15€ ....smiley${1}
23.05.2011 01:55:39: jak tak pozeram ta hlavna foto ma nieco do seba ..stare muzstvo stary trener .... po dnesnom vedeni ...
23.05.2011 01:53:38: ako nic k tomu anonymovy-pocuj podpis sa :D ale v niecom mas pravdu :P
22.05.2011 21:43:57: Spravanie sa fanusikov a funkcionarov by sa mal zmenit .... skaredy pristup z oboch stran ty futbali...