Deľba bodov aj v Klátovej Novej Vsi

Klátová Nová Ves - Dolné Naštice 2:2 (1:1)
Góly Naštíc: Galko Marcel, Hanko Ján
Zostava Naštíc: Kopčan - Hanko, Herda, Pavle, Kozinka "K", Muran Juraj, Antala, Krištof, Muran Michal, Galko ,Galbavý Jaroslav - Galbavý Martin, Kyselica Martin, Ševčík Mário, Dudáš Marek, Mišina Miroslav, Mikulka Peter

Naštice začali zápas v rýchlom tempe s hrou na polovici súpera. Hráči v žltých dresoch boli rýchlejší, behavejší, darila sa im kombinácia a prenášanie lôpt z čoho v prvom polčase vyplynuli dva góly. Tých mohlo byť aj viac, no premieňanie šancí trápi naše mužstvo už dlhšiu dobu. O prvý gól sa postaral pravý krajný obranca Ján Hanko, ktorý nádherne vypálil na začiatku prvého dejstva asi z 25 metrov a lopta smerovala presne do dolného rohu brány - 0:1. Naštice sa gólom ešte viac upokojili a hrali svoj futbal. Výsledok mohli ešte okoreniť zopár gólmi, no strely spoza veľkého vápna nemierali do sita domáceho brankára. S pribúdajúcim časom stúpala aj nervozita na ihrisku. Domáci sa snažili o vyrovnanie všetkými silami, no na obranu hostí z Naštíc to nestačilo. Naštice následne pridali druhý úder, ktorý sa zdal že položí hostí. Po centri z ľavej strany, ktorý vyslal Jaroslav Galbavý, sa lopta motala a poskakovala pred bránkovou čiarou, odrazila od brvna a od ďalších hráčov, no napokon si cestu do siete našla po poslednej dorážke Marcela Galka. Domáci sa však schopili a jedným útokom z pravej strany znížili stav stretnutia na 1:2, keď spravila obrovskú chybu domáca  obrana a hlavičke, po ktorej smerovala lopta do siete sa už nedalo zabrániť. Výsledkom 1:2 sa tak skončil aj prvý polčas stretnutia. Do toho druhého nastúpili domáci s odhodlanosťou vyrovnať a dokonca nakloniť víťazstvo na svoju stranu. Nechýbalo tomu veľa, keďže vyrovnali na začiatku druhého polčasu po ďalšej chybe obrany hostí. Stav 2:2 prinášal viac nervozity , ktorá sa preniesla na aktérov stretnutia na oboch tímoch a vyvrcholila dokonca v niekoľko menších potyčiek a šarvátok na ihrisku. Emócie trvali až do konečného hvizdu hlavného rozhodcu, ktorý ukončil zápas medzi Klátovou Novou Vsou a Dolnými Našticami s výsledkom 2:2.