Dolné Naštice - Haláčovce - Otrhánky 6:2 v predposlednom prípravnom zápase + FOTO

V predposlednom hranom prípravnom zápase pred jarnou časťou , ktorá sa začne už budúci týždeň , prišli zohrať do Naštíc futbalisti Telovýchovnej jednoty Baníka Haláčovce - Otrhánky. Priebeh aj výsledok zápasu bol jasný a domáci si z chuti zastrieľali a vyhrali 6:2.
Dolné Naštice - Baník Haláčovce - Otrhánky   6:2 (5:0)

Góly Naštíc: Galko Marcel, Galbavý Jaroslav, Galbavý Martin, Herda Tomáš, Kopčan František, Mišina Miroslav

Zostava Naštíc: Kopčan (45. Mišina) - Galbavý M., Herda , Kyselica, Muran M., Antala, Muran J., Mišina (45. Kopčan), Galbavý J. , Galko.

Zápas mal jasný priebeh a rozhodnutý bol prakticky už v prvom polčase , ktorý sa skončil výsledkom 5:0. treba však pripomenúť, že mužstvo Baníka Haláčovce - Otrhánky je z nižšej súťaže. Napriek tomu však mali aj oni svoje šance, najmä v druhom polčase, kedy sa domáci za stavu 5:0 hnali do predu. Často krát vznikali pre hostí prečíslenia dvaja, ba dokonca aj traja proti jednému, no tu úplne zlyhali v koncovke.  Podarilo sa im však korigovať stav zápasu. Najprv znížili práve z prečíslenia dvaja na jedného gólom na 5:1. Následne mohli pridať ďalšie, no vyššie spomínaná koncovka bola pre hostí slepou ulicou. Domáci potom kopali v zápase už druhú penaltu, keď prvú premenil na druhý gól Naštíc Tomáš Herda, ktorý sa z bieleho bodu málokedy mýli. Loptu pri tej druhej si postavil František Kopčan , ktorý prišiel na hosťovanie do Naštíc práve z Baníka. Nezaváhal a prakticky proti "svojim" zvýšil už na 6:1. Síce je František brankárom, po prvom polčase si vymenil rolu gólmana s Mišinom, ktorý v prvom dejstve hral v poli. Hosťom sa napokon podarilo ešte raz znížiť vysoký stav gólom na 6:2.