Dolné Naštice ,,zničili" Krásnu Ves

V nedeľu sa na ihrisku v Dolných Našticiach odohralo ďalšie futbalové popoludnie, ktoré znova prinieslo kopec radostí pre domácich fanúšikov. Dolné Naštice ,,zničili“ Krásnu Ves desiatimi gólmi a zaslúžene tak kraľujú súťaži na prvom mieste. V predzápase zvíťazili žiaci 8:1 nad Brezolupmi.

V základnej zostave domácich hráčov sa premiérovo predstavila nová tvár v našom drese, brankár Jozef Zápotočný, ktorý je v našom mužstve na ročnom hosťovaní z Bobota. To že mal pri desať gólovej výhre premiéru ako hrom netreba ani spomínať.

Úvodné minúty zápasu Dolné Naštice – Krásna Ves priniesli dve šance hostí, ktoré s prehľadom zmaril brankár Zápotočný. Od tých chvíľ začalo na ihrisku kraľovať domáce mužstvo. Už v 5. minúte otvoril skóre zápasu Martin Kyselica – 1:0. Netrvalo dlho a domáci hráči opäť rozradostili divákov keď sa presadil Michal Muran – 2:0. O dve minúty bolo už 3:0, keď sa presadil vtedy najlepší strelec súťaže Ľuboš Luprich – 3:0. Gólové hody však pokračovali ďalej a v 22. minúte sa presadil aj Juraj Muran – 4:0. V 37. minúte strelil svoj druhý gól v zápase Martin Kyselica – 5:0. O tri minúty neskôr sa presadil aj domáci kapitán Stanislav Pavle, ktorý zvyšoval na 6:0. Dolné Naštice vyhrávali v 40. minúte už 6:0 a domáci futbalisti mali jasne našliapnuté na symbolickú ,,desinu“.

Po piatich minútach druhého polčasu sa presadil aj najlepší minuloročný strelec Jaroslav Galbavý – 7:0. V 55. zaknihoval Martin Kyselica svoj hattrick, ktorý zvyšoval na 8:0 a o šesť minút pridal aj svoj štvrtý gólový zásah, ktorým zvyšoval na 9:0. To že Dolné Naštice uštedria svojmu súperovi desať gólový debakel už bolo na spadnutie. Jubilejný desiaty zásah pridal v 70. minúte Juraj Muran – 10:0. Domáci hráči boli jasne lepšími hráčmi na ihrisku a so svojim súperom si robili čo chceli. V závere zápasu keď už domáci uvoľnili tempo zápasu sa postaral o skorigovanie hrozivého výsledku hosťujúci Lukáš Vlnka – 10:1, ktorý tak zmaril čisté konto v premiérovom zápase brankára Jozefa Zápotočného.

Dolné Naštice sa tak po jasnom priebehu a výhre 10:1 vyšvihli na prvé miesto v súťaži. Skvelú gólovú formu potvrdil aj najlepší strelec prípravy Martin Kyselica a svoj štvorgólový kúsok spred mesiaca v prípravnom zápase s Ostraticami dokázal zopakovať aj v majstrovskom zápase.

Poslední komentáře
29.08.2011 23:24:42: včera to bola oda na radost z fotbalu,zapas mal všetko čo ma mat,jednym slovom parada,ale rychlo na ...
29.08.2011 19:44:02: joooj , tak včera to bola bašta pre fajnšmejkrov..... výborný výkon a samozrejme aj premieňanie šanc...
29.08.2011 17:07:55: otázka pre pamätníkov, kedy sme naposledy strelili v zápase desať gólov ??? smiley${1}