Domáca remíza s Livinskými Opatovcami

V zápasoch 9. kola hostili Dolné Naštice na svojom ihrisku Livinské Opatovce. Súperi sa rozišli zmierlivou remízou 1:1 a domáce Dolné Naštice tak natiahli svoju sériu bez víťazstva už na štyri zápasy.

Góly:

72. Ragan Mário 1:0

78. Lazreg Aissa 1:1

Zápas začali lepšie domáce Dolné Naštice a už v druhej minúte mohli ísť do vedenia, ale Jaroslav Galbavý z tesnej blízkosti prestrelil bránku hosťujúceho mužstva. Hostia na tento okamih reagovali hneď z protiútoku keď prečíslili domácu obranu ale útočník Livinských Opatoviec trafil len do brvna brankára Zápotočného. Šance na skórovanie mali v prvom polčase obe mužstvá, avšak brankári Zápotočný a Januška si svojimi istými zákrokmi držali čistý štít. Prvý polčas sa tak skončil bezgólovou remízou.

Druhý polčas pokračoval v podobnom štýle ako ten prvý. Domáci hráči často strácali dôležité prihrávky, z čoho ťažili najmä útočníci hostí. Prvý gól zápasu strelili nakoniec domáci hráči, keď sa presadil v 72. minúte striedajúci hráč na ihrisku Mário Ragan. Hostí tento okamih nezaskočil a vyrovnanie prišlo už o šesť minút, keď sa presadil hrajúci tréner hostí Lazreg Aissa. Zápas začal naberať na obrátkach a všetko by mohlo byť inak, keby v 82. minúte premenil priamy kop Peter Krištof, avšak jeho strela ,,gólová“ skončila na brvne brankára Janušku a stav sa tak nemil. V záverečných minútach zápasu bol vylúčený domáci stopér Martin Galbavý a zápas sa tak skončil zaslúženou remízou 1:1.

Futbalisti Dolných Naštíc tak nezvíťazili už v štvrtom zápase v rade a v tomto zápase si pripísali ďalšiu stratu dvoch dôležitých bodov.