Generálka na jarnú časť zvládnútá

Po minulotýždňovej prehre 4:3 v Ostraticiach odohrali naši futbalisti ďalší prípravný zápas, tentoraz na domácom ihrisku proti futbalistom Dubodiela. Tento zápas bol zároveň aj generálkou na jarnú časť súťaže, ktorá sa začína už o týždeň na domácom ihrisku derby zápasom s Biskupicami.

Generálku na jarnú časť zvládli naštickí futbalisti na výbornú. Proti súperovi, ktorý hráva Trenčianske majstrovstvá oblasti a po zimnej časti sa nachádza na ôsmom mieste, odohrali naši futbalisti viac než vyrovnanú partiu. Výhra 3:0 nad súperom z vyššej súťaže bola preto spravodlivým vyvrcholením zápasu.

Skóre zápasu otvoril v polovičke prvého polčasu Baďura, ktorý za domácich premiérovo odohral prípravný zápas. Prvý polčas viedli domáce Dolné Naštice 1:0. Druhý gól domácich pridal v druhom polčase Ľuboš Luprich, ktorý z bezprostrednej blízkosti pred brankárom prudkou napálil loptu a zvyšoval na 2:0. O tretí gól domácich sa znova postaral Ľuboš Luprich, keď ideálne spracoval milimetrovú prihrávku Michala Murana a zvyšoval na konečných 3:0. O ďalší gól v závere sa ešte mohli postarať Martin Galbavý či Martin Kyselica, obaja však svoje šance nepremenili a stav sa tak nemenil.

Generálka naštickým futbalistom tak vyšla na výbornú a mohli sa radovať z prvého víťazstva zimnej prípravy. Víťazstvo proti súperovi z vyššej súťaže môže tešiť preto dvojnásobne. O týždeň v nedeľu 25. marca začína jarná časť súťaže zápasom proti Biskupiciam.

Poslední komentáře
19.03.2012 21:34:07: včera slušný výkon pred štartom súťaže... Výkon a aj výsledok je dobrý , len ho treba zopakovať aj v...