Herda s Luprichom vystrielali Našticiam tri body!

Dolné Naštice- Podlužany 4:1

Góly: 18. Luprich M. 1:0, 37. Ďurina D. 1:1, 56. Herda 2:1, 62. Herda 3:1, 77. Herda 4:1.

Domáci nastúpili tento krát na zápas v zeleno-bielich dresoch. Hostia zvolili čiste mofrú farbu. Zápas sa začal o 15:30. Hlavným rozhodcom bol Ladický. Domáci začali od úvodu aktívnejšie. Niekoľkými peknými pasmi našli na hrote Lupricha, no stál v ofsajde. V 15.minúte sa po nepresných prihrávkach v strede ihriska dostali na polovicu súpera, no Galbavého strelecký pokus z cca 30 metrov skončil nad Filovou bránkou. Domáci potom zamkli Podlužany v ich vlastnom  pokutovom území, no z množstva strieľ Galbavého, Lupricha či Murana sa na škodu domácich neujala ani jedna. Gólová akcia domácich prišla v 18. minúte. Mizerne zahraný voľný priamy kop hostí zachytil Muran, ktorý nádherným pasom vyslal samého proti Filovi MIROSLAVA LUPRICHA, ktorý nádherne zavesil. 1:0 pre domácich. Domáci po góle ožili a začali byť oveľa aktívnejší. No všetky pekné akcie zlyhali v zakončení. Hostia sa málokedy dostali do predu, no zopár nepríjemných protiútokov mali. V 38.minúte zahrávali domáci rohový kop. Galbevého center zle trafil hlavou Herda. Hostia ihneď založili protiútok, po ktorom išiel DUŠAN ĎURINA spolu so Ševčíkom sami proti raukovi a prvý menovaný vyrovnával na 1:1. Domácich vyrovnávajúci gól akokeby zmrazil a mohli ďakovať svojmu brankárovi Raukovi a šťastene, že stála na ich strane. Hostia sa psutili do domácich. V priebehu 5 minút mali tri veľjé príležitosti nato, aby sa dostali do vedenia. Postupne jasné tutovky zluftovali Ďurina, Ševčík a Lukáš Ďurina. Výsledkom 1:1 skončil i polčas, v ktorom mali domáci mierne navrcg, no to, čo dokazovali v závere, bolo hrozné.

Na druhý polčas vybehli domáci tak ako vždy veľmi aktívne. Vedúceho gólu sa však dočkali až po necelých 13.minútach hry, kedy zahral Herda priamy kop. Filo ju vyrazil len do dobiehajúceho Miroslava Lupricha, no gól bol pripísaný strielajúcemu TOMÁŠOVI HERDOVI. Domáci aktivitu ešte viac zvýšili,l čoho výsledkom bol ďalší gól. Po pieniku jedného z domácich hráčov odpískal rozhodca Ladický penaltu. Na biely bod si loptu postavil TOMÁŠ HERDA a nádherne s prehľadom zavesil. Naštice vyhrávali už 3:1, no to ešte nebolo všetko. Obrovské šance následne premrhal Luprcih, Murán Juraj, či jeho brat Michal. Štvrtého zásahu do siete hostí sa však domáci ešte predsa len dočkali. Po ´dalšom , už ale piatom faule na okraji "veľkého vápna" si loptu postavil domáci stopér TOMÁS HERDA a nádherne ju trafil do pravého dolného rohu. 4:1.  Následne sa zápas už iba dohrával. Naštice porazili Podlužany 4:1 a pripísali si tak do tabuľky ´dalšie tri body. Fotky zo zápasu nájdete v rubrike "Fotogaléria".
Poslední komentáře
01.10.2008 06:27:05: Však dobre, ja sa nehádam smiley${1}
29.09.2008 18:32:23: no ale hattrick je hattrick smiley${1}
29.09.2008 16:45:03: To je jedno, hlkavne ze sme vyhrali smiley${1}
29.09.2008 15:19:00: ja som poopravil, strelcom golu nastic na 2:1 je podla tempa Herda smiley${1}