Na úvod jari remíza v Nadliciach

V prvom jarnom kole zaváhali vedúce Dolné Naštice na ihrisku Nadlíc a domov si vezú jeden bod za nečakanú remízu 1:1.

Nadlice – Dolné Naštice 1:1 (1:0)

Góly: J.L.Esteban (vlastný) - Jaro Galbavý

Rauko - Galbavý M. Herda, Kozinka, Ševčík - Muran J. (Mikulka), Hanko (Kopčan), Linde Esteban, Muran Michal - Galko, Galbavý Jaroslav

Dolné Naštice začali od začiatku zápasu hrať aktívne smerom dopredu. V deviatej minúte mali hostia obrovskú šancu na otvorenie skóre zápasu, ale Jaro Galbavý v obrovskej šanci zle trafil loptu. O pár minút neskôr mal opäť ten istý hráč veľkú šancu, ale jeho strela išla nad bránu domáceho brankára. Hostia pôsobili prvý polčas lepším dojmom a boli futbalovejší, ale doplatili na slabú efektivitu v koncovke. Zdalo sa že prvý polčas skončí bez gólov, ale prišla akcia domácich po pravej strane, kde domáci hráč nakopol prízemnú strelu do pokutového územia hostí, kde si ju nešťastne trafil do vlastnej brány Javier Linde Esteban. Prvý polčas sa tak skončil výhrou 1:0 pre domáce mužstvo.

Do druhého polčasu nastúpili hostia s jasným cieľom otočiť nepriaznivý stav. V 55. minúte prestrelil domácu bránku aktívny Jaro Galbavý. Naštice si v týchto chvíľach vytvorili veľký tlak a o minútu neskôr domáci brankár strelu Marcela Galka stihol vyraziť a dorážka Jara Galbavého išla nad odkrytú bránu domácich. Ďalšie minúty zápasu sa niesli v jasnej réžii hostí, ktorí vrhli všetky sily do útoku a snažili sa vyrovnať. Proti nim však stála dobre organizovaná domáca obrana a nabudení domáci hráči, ktorí cítili šancu na dobrý výsledok. V niektorých okamihoch domáci bránili aj všetkými desiatimi hráčmi. Dolné Naštice vrhli maximum síl do útoku, čo vyhovovalo hosťom na rýchle protiútoky. Ani jedna šanca sa však neujala. Pred koncom zápasu to vyzeralo na veľké prekvapenie na úkor favorita, ale strela hostí skončila na žrďke, odkiaľ sa odrazila pred nekrytého Jara Galbavého, ktorý skóroval do prázdnej brány a zachránil tak pre Dolné Naštice aspoň jeden bod. Hostia nabudení po tomto góle sa snažili dať ďalší, z čoho pramenila obrovská šanca Michala Murána minútu pred koncom zápasu, ale gól z toho nebol a zápas sa skončil remízou, ktorá najviac mrzí hosťí.