Návrat na víťaznú vlnu

Po sérii štyroch zápasov bez výhry hostili Dolné Naštice na svojom ihrisku futbalistov Nadlíc, proti ktorým chceli prerušiť túto nepriaznivú bilanciu. Domácim hráčom sa to nakoniec podarilo a zdolali svojho súpera 3:0, najmä zásluhou tretieho najlepšieho strelca súťaže Martina Kyselicu.

Góly: Mário Ragan, Martin Kyselica 2

Domáce Dolné Naštice nastúpili premiérovo na domácom ihrisku v čiernych dresoch. Zápas divácky nie veľmi atraktívny prilákal na ihrisko v Dolných Našticiach málo početnú divácku kulisu. Prvú šancu na otvorenie skóre zápasu mal domáci Ľuboš Luprich v 15. minúte zápasu, avšak jeho prízemná strela tesne minula bránku Vladimíra Masaryka. V 23. minúte mal ďalšiu gólovú šancu Ľuboš Luprich, jeho hlavička skončila len na brvne. Domáci si mohli zakričať gól v 26. minúte, keď sa tvrdou strelou presadil Mário Ragan. O pár minút na to mohol zvýšiť Juraj Muran domáce vedenie, avšak brankár hostí bol pozorný. Prvý polčas sa tak skončil tesným výsledkom 1:0.

Druhý polčas mal podobný priebeh ako ten prvý, avšak hosťujúci futbalisti ku koncu nestačili domácim a Martin Kyselica dvomi gólmi v druhom polčase rozhodol o výhre 3:0 a o zisku troch bodov. Martin Kyselica strelil svoj ôsmy a deviaty gól sezóny a v tabuľke strelcov súťaže mu tak patrí tretie miesto.

Dolné Naštice tak prerušili neúspešnú bilanciu štyroch zápasov bez prehry a mohli sa po mesiaci radovať z víťazných troch bodov.