Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5719":
lk242
víkendové matche potešili , no najmä prvé dejstvá mali čo do seba... V piatok na Bobote prvý polčas 0:4 a dnes prvý polčas vo Velkých Bieliciach 0:3 - naparádu... Potešenie pre oko fanúšika.....smiley
lk242
tak po dnešnom zápase pred výkonom mančaftu klobúk dolu....perfektný výkon v prvom polčase a nemenej slabší v druhom... Výsledkom je celkom hladká výhra vo Velkých Bieliciach 1:5....počas celého zápasu domáci nemali nárok ani na skorigovanie výsledku.... Palec hore chalani....smileysmileysmiley
lk242
na 22.7. sa dohodol zápas vo Velkých Bieliciach s výkopom o 17.00.... Odchod autobusu je o 16.00 z Bánoviec a o 16.15 hod. z Dolných Naštíc....smiley