Pokorené aj Dežerice !

15.kolo našej futbalovej súťaže máme za sebou a derby zápas, respektíve najväčší ťahák toho kola medzi Našticami a Dežericami zvládli lepšie domáci, ktorí vyprevadili Dežerice s prehrou 7:3.

Dolné Naštice - Dežerice 7:3 (4:2)

Už pred zápasom bolo jasné, že „šláger“ kola priláka veľa ľudí a predpoklady sa potvrdzovali. Konečné číslo sa zastavilo na cifre 300, čo určite môžeme považovať za veľmi slušnú návštevu. Zápas začal o 15:30, kedy ho otvoril fúknutím do píšťalky hlavný rozhodca Adamkovič. V prvých minútach boli obe strany trocha opatrné, no zápasu pomohol prvý gól, ktorý sa podaril streliť hosťom. Dežerice zacentrovali loptu na pravú stranu nabiehajúcemu útočníkovi, brankár Mišina sa rozhodol vybehnúť, no hosťujúci hráč zachoval chladnú hlavu a z rohu „veľkého vápna“ poslal loptu do siete.  Domáca odpoveď však na seba nenechala dlho čakať. Rýchlu kontru založil Peter Krištof, ktorý loptu podržal a  krížnou prihrávkou vysunul do brejku Petra Šeba, ktorý zaznamenal svoj prvý súťažný gól v drese Naštíc, keď strelu prekrásne umiestnil do dolného rohu. Začalo sa hrať odznova. Ani remízový stav nevydržal dlho, keď sa o rýchly obrat skóre na 2:1 postaral Jaroslav Galbavý. Naštice boli pri chuti, Dežerice naopak zaostávali. Tretí zásah do čierneho onedlho pridal druhýkrát v zápase Peter Šebo, ktorý centrovanú prihrávku z ľavej strany z miesta jedenástky po nabehnutí umiestnil do siete.  Domáci futbalisti kontrolovali hru , no po chvíli prišiel opäť menší skrat, keď sa hosťom podarilo znížiť. Zdalo sa, že po góle na 2:3 im narastú krídla , no opak bol pravdou. Naštice nedovolili Dežericiam streliť vyrovnávajúci a do polčasu ešte jeden pridali. Tri stovky prítomných divákov tak videli divoký prvý polčas, keď v ňom padlo až 6 gólov. Do druhého dejstva tak nastupovali obe mužstvá za stavu 4:2. Čakalo sa, s čím prídu Dežerice, keďže mali čo doháňať, no opäť uderili domáci hráči. V druhom polčase až trikrát, keď sa prezentovali troma krásnymi strelami. Tie boli presné a veľmi dobre umiestnené, takže brankár Dežeríc nemal absolútne žiadny nárok. Stano Pavle, Martin Kyselica a Jaroslav Galbavý sa tak postarali o navýšenie skóre za domácu stranu. Hostia dokázali už len v závere skorigovať tretím svojím gólom a z Naštíc tak odchádzali naprázdno.

Poslední komentáře
09.04.2011 14:50:10: miro------tak pejoi to ma liter bororo ak ma pamet neklame za prvi gol za nastice...baran
06.04.2011 22:19:01: samozrejme , netreba zabudnúť ani na žiakov ... Svoj prvý majstrák zvládli bez inkasovaného golu a p...
04.04.2011 18:40:24: za včerajší výkon velký potlesk... napriek slabšiemu výkonu golmana v naštickej bráne , mužstvo zabr...