Posledný zápas sezóny víťazne

Dolné Naštice odohrali na domácom ihrisku posledný zápas sezóny, v ktorom sa radovali z víťazstva 3:0. Za domácich sa postupne presadili Martin Kyselica, Martin Galbavý a Ľuboš Luprich.

Dolné Naštice – Livinské Opatovce 3:0

37. Martin Kyselica 1:0

75. Martin Galbavý 2:0

85. Ľuboš Luprich 3:0

V bránke Dolných Naštíc sa premiérovo predstavil na ,,záskok“ domáci útočník Jaroslav Galbavý. Domáci boli od úvodu zápasu aktívnejší a snažili sa vsietiť úvodný gól zápasu. Gólové šance M. Kyselicu či S. Pavleho však ostali nevyužité. Napriek množstvu nepremenených šancí sa domáci predsa len radovali z gólu v 37. minúte, keď sa presadil M. Kyselica. Dôležitý moment v zápase prišiel v 40. minúte, keď išiel hráč domácich M. Kyselica sám na brankára hostí P. Janušku, ktorý ho pri vybehnutí fauloval a od rozhodcu si vyslúžil červenú kartu. Prvý polčas sa nakoniec skončil tesným jednogólovým vedením domácich.

Druhý polčas sa niesol v podobnom tempe ako ten prvý. Domáci hráči sa dlho nedokázali gólovo presadiť aj napriek množstvu šancí. Možnosť vyrovnať sa naskytovala aj hosťom pri rýchlych protiútokoch, ktoré často viedol najaktívnejší hráč hostí P. Polúch. Všetky gólové šance hostí však s prehľadom likvidoval domáci brankár J. Galbavý. V 75. minúte sa Dolné Naštice predsa len radovali z druhého gólu, keď sa v pokutovom území presadil M. Galbavý. O desať minút neskôr v 85. prišiel ďalší úder domácich, keď sa po desiatich minútach na ihrisku  presadil L. Luprich, ktorý pohotovo dorazil vyrazenú strelu brankára hostí. Napriek trojgólovej prehre podali hostia s desiatimi mužmi na ihrisku bojovný výkon a s kúskom šťastia mohli aj zápas gólom zdramatizovať.

Dolné Naštice tak zakončili posledný zápas sezóny výhrou 3:0. Z domácich hráčov treba vyzdvihnúť najmä výkon ,,útočníka“ Jaroslava Galbavého v bránke, ktorý sa tejto úlohy zhostil na výbornú a svojimi zákrokmi zabránil hosťom zdramatizovať priebeh zápasu.