Oficiálna stránka TJ Dolné Naštice


V sezóne 2011/2012 skončili naši futbalisti na treťom mieste. Najlepším strelcom mužstva sa stal 18 - gólový Martin Kyselica.Aktuality

Pred začiatkom súťaže

Tak a je to tu. O dva dni opäť začne druhá polovica futbalovej sezóny 2010/2011 - jarná časť. Poďme sa spolu teraz pozrieť na prípravu nášho mužstva, respektíve spomenúť niektoré dôležité informácie či novinky pred začiatkom jari.Začneme prípravou. Tak, ako každý rok aj v zime 2011 absolvoval náš klub tzv. „zimnú prípravu“, ktorú viedol hlavný tréner Dušan Mášik. Súčasťou prípravy boli, samozrejme, aj prípravné stretnutia so súpermi, ktorí určite preverili náš tím. Teraz sa však musíme všetci sústrediť už na sezónu. Myslíme tým hráčov, funkcionárov a aj náš web, na ktorý nezanevrieme. Netreba sa báť. Už v nedeľu nás čaká prvý zápas jarnej časti , ktorý odohrá naše mužstvo v Nadliciach. Minulý rok na jeseň sme nadlické mužstvo odprevadili s Naštíc s výpraskom 5:0. Uvidíme, ako sa na nás súper prichystal teraz. Poďme sa ale bližšie pozrieť na zloženie nášho mužstva. Na poste brankára by malo aj napriek zdravotným komplikáciám figurovať meno Miša Rauka. Chrbát mu bude kryť Miroslav Mišina. Čo sa zloženia obrany týka, ešte pár dní pred nedeľou bolo jej zloženie určite každému jasné, no v piatok utrpela úraz dôležitá postava nielen obrany, ale aj celého mužstva. Hovoríme o stopérovi Tomášovi Herdovi, ktorého zranenie vyradí zrejme na veľmi dlhú dobu. Všetko je však ešte otázne, nebudeme predbiehať. Budeme však teda určite zvedaví, koho tréner Mášik zaradí na post stopéra. Okrem Tomáša by mal byť zostatok obrany pripravený odohrať nedeľňajší zápas. Záložnú radu tímu, našťastie, obišli zranenia a podobné problémy, takže aj jej členovia by mali byť pre mužstvo prínosom. V útoku sme sa posilnili, keď prišiel na hosťovanie do konca jarnej časti Peter Šebo. Isté je, že hrať nebude Marcel Galko, ktorého opätovné vybavenie je ešte stále v štádiu riešenia. V nedeľu o 15:00 nás teda čakajú Nadlice a všetci dúfame, že jar začneme v dobrom nasadení a hneď od nedele sa začneme viezť na víťaznej vlne.

Poslední komentáře
27.03.2011 14:23:07: tak chalani at vam to ide dnes jak na jesen proti nadliciam i ked v nadliciach sa nam doposial nedar...
 
Redakcia stránky: Tomáš Kyselica, Martin Petreje