Rybany - Dolné Naštice 1:2

Rybany - Dolné Naštice 1:2 (1:1)

Góly Naštíc: Muran Juraj, Antala Martin

Zostava Naštíc: Hergezel - Galbavý Martin, Herda Tomáš, Muran Michal, Mikulka Peter, Kozinka Peter "K", Muran Juraj , Antala Martin, Luprich Ľuboš, Ševčík Mário, Galbavý Jaroslav, Kyselica Martin, Dudáš Marek.   Tréner: Dušan Mášik

Naštice tak uhrali v posledných piatich zápasoch vrátane prípravných zápasov štvrtý výsledok so skóre 2:1 v ich prospech. Začalo to na turnaji v Prusoch kde Naštice vyhrali obidva zápasy pomerom 2:1, následne prvý domáci majstrovský novosezónny zápas vyhrali doma proti Nadlicam tiež výsledkom 2:1 a s touto bilanciou pokračovali zverenci Dušana Mášika aj v druhom kole I. triedy okresov PE / BN v ročníku 2008/2009. O góly Naštíc sa ešte v prvom polčase zápasu postaral Juraj Muran, ktorý v posledných zápasoch naberá formu a stáva sa oporou záložnej rady naštického klubu. Polčas sa skončil nerozhodne 1:1. V druhom polčase mali oba celky šance nato, aby sa im podarilo streliť víťazný gól. Aj domáci sa postarali o poriadny rozruch pred naštickou bránou, v ktorej už druhý zápas po sebe pôsobil vysoký Jozef Hergezel. Práve on zabránil streleniu minimálne dvom gólom z kopačiek domácich futbalistov v druhom polčase a podržal tak naštické mužstvo nad vodou. Naštice si však tri body vydreli v záverečných sekundách zápasu, kedy strelil víťazný gól zápas naštický záložník Martin Antala, ktorý špičkou kopačky dokázal prekonať domáceho brankára. V zápase sa ale nepríjemne zranil naštický ľavý obranca Mário Ševčík, ktorý podával v posledných zápasoch veľmi dobré stabilné výkony, no jeho štart o týždeň je veľmi otázny. Naštice tak získali ďalšie cenné tri body a po dvoch kolách figurujú na druhom mieste tabuľky za prvými Dežericami, ktoré majú tiež 6 bodov, no na prvé miesto ich zaradilo lepšie skóre. Práve Dežerice budú súperom Naštíc v nasledujúcom treťom kole v nedeľu 16.8.2009 na svojom ihrisku o 17:00 hodine. Príjemným prekvapením  po dvoch kolách sú nováčik súťaže Livinské Opatovce, ktoré majú 4 body za výhru proti minuloročným druhým Skačanom 4:3 a naposledy bod za remízu.

Poslední komentáře
19.08.2009 15:28:41: Nó, tak chybička se vbloudila....smiley${1}smiley${1}
12.08.2009 19:34:15: tak nepis somariny ked si tam nebol smiley${1}smiley${1}smiley${1}
12.08.2009 09:58:09: Nepláááčč....smiley${1}
11.08.2009 15:23:19: Hej ty saso kde ze sme mi v prusoch dostali gol vo finale??? sak tam to skoncilo 2:0smileysmileysmileysmiley...