S lídrom tabuľky remíza

V ďalšom zápase prebiehajúcej sezóny hostili Dolné Naštice na svojom ihrisku futbalistov Dvorca, ktorým patrí priebežné prvé miesto v tabuľke. Zápas sa skončil nerozhodným výsledkom 1:1, keď sa presadili za domácich Jaroslav Galbavý a za hostí Dušan Gabaj.

Dolné Naštice – Dvorec 1:1 (0:1)

13. Dušan Gabaj 0:1

71. Jaroslav Galbavý 1:1

Hostia z Dvorca otvorili skóre zápasu už v 13. minúte, keď tvrdá strela Dušana Gabaja prešla cez brániacich hráčov domácich až do brány Jozefa Zápotočného. Domáci hráči si v prvom polčase nevypracovali vážnejšiu príležitosť na skórovanie, naopak zvyšovať mohli opäť hostia, keď po chybe domácej obrany hráč hostí nepremenil gólovú príležitosť. Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci hráči, ktorí si vytvorili veľký tlak, avšak dlho im nebolo súdené streliť vyrovnávajúci gól. Najbližšie k tomu boli Juraj Muran či Tomáš Herda z priameho kopu. O vyrovnanie sa napokon v 71. minúte postaral Jaroslav Galbavý, ktorý zužitkoval presný center od Milana Kasalu. Domáci hráči mali častejšie loptu na kopačkách a najmä v druhom polčase boli lepším mužstvom. Konečná remíza 1:1 s lídrom tabuľky môže byť považovaná za pozitívny výsledok, avšak za bojovný a aktívny výkon v druhom polčase by si domáci futbalisti zaslúžili viac ako len jeden bod.