Skačany strácajú náskok, Naštice sa doťahujú

Týmto nadpisom by sa dalo stručne charakterizovať 15. kolo futbalovej 1. triedy MO BN a PE. Dolné naštice stiahli náskok na vedúce Skačany na štyri body. Skačany aj v druhom jarnom zápase remizovali 1:1. Tretí Uhrovec sa nenápadne ťahá na popredie tabuľky.

Skačany – Brezolupy 1:1 (0:1)
65. V. Havalda - 10. M. Plášek
Hostia z Brezolúp opäť brali body poprednému mužstvu, tentoraz však lídrovi tabuľky, domácim Skačanom. Obom tímom v poslednom čase remízy dosť “idú.“ Skačany v posledných štyroch zápasoch až trikrát remizovali pomerom 1:1. Takmer rovnakou bilanciou sa môžu pochváliť Brezolupy, keďže posledné tri zápasy sa skončili výsledkom 1:1.Vedúce mužstvo tabuľky Skačany strelilo v posledných štyroch zápasoch len päť gólov, čo je na lídra tabuľky pomerne málo. Pred druhými Dolnými Našticami majú ale stále náskok štyroch bodov. Hostia z Brezolúp si ziskom bodu pohoršili o jedno miesto, na aktuálne šieste.

Dolné Naštice – Rybany 5:2 (0:1)
T. Herda, Ľ. Luprich, J. Galbavý, M. Galbavý, M. Antala – P Stolárik, M. Bodocký (11 m)
Veľké susedské derby sa odohralo v Dolných Našticiach. Domáci po prvom polčase prehrávali 0:1, ale v druhom polčase zmietli súpera piatimi gólmi a pripisujú si teda prvé jarné víťazstvo. Dolné Naštice po výhre stiahli náskok na vedúce Skačany už len na štyri body. Naopak v menšej kríze sú Rybany, ktoré nevyhrali už päť zápasov v rade a v tabuľke im stále patrí desiate miesto.

Malé Uherce – Uhrovec 0:3 (0:2)
23 T. Jamrich, 28. Marián Stuparič, 82. Ľ. Čabrák
Štvrtá prehra domácich v rade a jasná výhra favorita, takto by sa dal zhrnúť celý zápas. Hostia z Uhrovca viedli už v polčase 2:0 a v druhom polčase pridali ešte jeden gól a aj v druhom jarnom zápase brali všetky tri body. Uhrovec stráca na druhé Dolné Naštice dva body. Úplne opačné starosti však majú domáce Malé Uherce, ktoré prehrali štvrtý zápas v rade a stále im patrí predposledné miesto tabuľky, keď od posledných Podlužian ich delí jediný bod.

Klátová N. Ves – Zlatníky 0:4 (0:1)
32. T. Schneider, 59. M. Gešnábel, 73. J. Miksa, 87. M. Maňák
Domáca Klátová N. Ves si po prehre 0:4 pripisuje druhú domácu porážku v sezóne, ale omnoho horšiu bilanciu má v jarnej časti sezóny. V prvých dvoch zápasoch jarnej časti prehrali oba zápasy s hrozivým skóre 0:9. Aj po tejto prehre im naďalej patrí siedme miesto tabuľky. Omnoho viacej sa darí v poslednom čase hosťom zo Zlatník. Výhrou 4:0 si pripisujú už štvrtú výhru v rade a v tabuľke im patrí piate miesto, keď predbehli Brezolupy.

Podlužany – Dežerice 0:4 (0:0)
55. T. Znášik, 73. a 78. P. Benca, 84. M. Luprich
Dežerice vyhrali aj druhý jarný zápas, a ani v druhom neinkasovali gól. Svoju výhru položili v druhom polčase keď zmietli súpera štyrmi gólmi. Po tejto výhre na ihrisku súpera si upevnili svoju štvrtú pozíciu v tabuľke. Domáce Podlužany čakajú na výhru už deväť zápasov, keď naposledny zdolali v piatom kole na domácom trávniku Malé Uherce. A aj vďaka tomu im stále patrí posledné miesto tabuľky.

Krásna Ves – Nadlice 4:0 (3:0)
22. A. Hollý, 36. J. Hlocký, 38. M. Brachtýr, 71. E. Antalovič
Domáca Krásna Ves po zisku cenného bodu v minulom kole so Skačanmi, porazili v ďalšom domácom zápase Nadlice jasným pomerom 4:0. Základ výhry položili už v prvom polčase po troch góloch. Krásna Ves ziskom troch bodov preskočila práve svojho súpera Nadlice a nachádza sa na ôsmom mieste tabuľky. Naopak už štvrtú prehru v rade si pripisujú hostia z Nadlíc a po tomto zápase sa prepadli na deviate miesto.

Poslední komentáře
07.04.2009 19:42:22: neboj sa to vyhrame smiley skacany maju krizu, nevedia strelit gol v poslednych zapasoch, mna skor tra...
07.04.2009 17:55:03: No, stiahli sme náskok o dva body. Dúfam, že sa nám podarí ich nakoniec predbehnúť. Uvidíme v nedeľu...