Susedské derby s jasným víťazom

V prvom domácom zápase novej sezóny si domáce Dolné Naštice suverénne poradili v susedskom derby s Rybanmi, ktoré po výbornom výkone s jasnou prevahou porazili 6:0.  Nádeje hostí na body zaklincoval hattrickom už v prvom polčase domáci útočník Ľuboš Luprich

86. Kyselica M. 6:0

Dolné Naštice začali zápas nátlakom a už v ôsmej minúte vyhrávali 2:0, keď sa o oba góly postaral domáci kanonier Ľuboš Luprich. V 41. minúte skompletizoval spomínaný útočník domácich svoj hattrick, keď krásnou hlavičkou zvyšoval na polčasových 3:0. Domáci pôsobili na ihrisku suverénnym dojmom a výsledkom toho bol aj priebežný stav zápasu.

V druhom polčase pokračovali Naštice v nastúpenom trende a svojho súpera predčili vo všetkých činnostiach. Na 4:0 zvyšoval Michal Muran. Domácim nestačil ani štvorgólový náskok a o piaty gólový zápas sa postaral Krištof P. Hostia v 68. minúte striedali svojho brankára, ale ani to im nepomohlo upraviť priebeh zápasu a posledný gól do ich siete strelil Kyselica M. a zakončil tak zápas jasnou výhrou 6:0.

Prvý domáci zápas odštartovali naši futbalisti najlepším možným spôsobom a z dlho očakávaného derby bola nakoniec jasná výhra. Hattrickom sa presadil domáci útočník Ľuboš Luprich, ktorý sa týmto gólovým výkonom posunul na prvé miesto kanonierov celej súťaže.

Poslední komentáře
16.08.2011 00:41:59: dakujem a samozrejme najvacsia vdaka patri nasim fanusikom z kotla :D palce vsetky 4 hore smiley${1}
15.08.2011 21:56:39: slnečna nedela,perfektne odohrany zapas,troj golovy strelec a chutna kapustička čo viac si priat len...
15.08.2011 21:53:31: včera suverénny výkon a zaslúžená výhra.... Pekná nedela s ešte krajším výsledkom....Gratulácia patr...