Úspešná príprava zavŕšená výhrou v Uhrovci

Futbalisti Dolných Naštíc zvíťazili aj v štvrtom prípravnom zápase pred novou sezónou, tentoraz na ihrisku v Uhrovci, keď porazili domáce mužstvo 0:2 a v poslednom prípravnom zápase si tak pripísali cenný skalp.

Naši futbalisti prišli do Uhrovca v oklieštenej zostave len s jedenástimi hráčmi a pri pohľade na domáce mužstvo, ktoré by počtom hráčov dokázalo postaviť dve mužstvá, viacerí tipovali jasnú výhru domácich. Zápas ktorý sa odohral na náročnom mokrom teréne však ukázal úplný opak.

Skóre zápasu otvoril v 21. minúte P. Krištof, ktorý s prehľadom premenil priamy kop. Domáci futbalisti sa snažili o vyrovnanie ale obrana Dolných Naštíc stála viackrát na pevnom základe a domácich do ničoho nepúšťala. Zvyšovať na dvojgólový rozdiel mohol Michal Muran, keď mu po obrovskej chybe domácej obrany prihrával Ľuboš Luprich, avšak v sľubnej šanci trafil len domáceho brankára. Z druhého gólu sa však opäť radovali hostia, keď obranou domácich prešiel Ľuboš Luprich a jeho prihrávku zúžitkoval Martin Antala a zvyšoval na 0:2.

Druhý polčas priniesol opäť bojovný futbal na náročnom teréne, diváci však už gól nevideli. Veľká strata pre hostí prišla v polovici druhého polčasu keď sa zranil Javier Linde Esteban a hostia tak dohrávali s desiatimi hráčmi. Vyrovnanie počtu hráčov však prišlo po 15 minútach keď bol vylúčený domáci hráč za urážku rozhodcovi. V bráne Dolných Naštíc chytal druhý polčas Mário Ragan, ktorý zdramatizovanie zápasu nedopustil a zápas sa skončil výhrou hostí 0:2. Napriek všetkým okolnostiam podali naši futbalisti aj v oslabenom počte bojovný výkon a snahou zabojovať o výhru predčili aj domácich hráčov.

Poslední komentáře
07.08.2011 15:00:39: info: Biskupice - Dolné Naštice 3:3... clanok a foto bude doplneny vo vecernych hodinach...smiley${1}
06.08.2011 19:25:57: to kde sme ze 6 golov kyselica :) smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
01.08.2011 20:17:43: like, vysledky aj dresy
01.08.2011 13:31:47: pre zvedavcov, na konci článku foto nových dresov na novú sezónu...smiley${1}