V 20. kole výhra prvého nad posledným

V tomto kole vyhrávali domáce mužstvá až na výnimku Dolných Naštíc, ktoré naplno bodovali na ihrisku Malých Uheriec. Na prvom mieste zostávajú naďalej Dolné Naštice.

Súboj prvého s posledným sa odohrával v Malých Uherciach. Domáci, ktorý sa nachádzajú na poslednom mieste hostili prvé mužstvo tabuľky Dolné Naštice. Hostia boli od začiatku lepším súperom a v 12. minúte už viedli 2:0 po góloch Ľ. Lupricha a M. Murána. Po dvoch rýchlych góloch hra začala strácať náboj a postupne sa vyrovnávala. Do šancí sa začali zriedkavo dostávať aj domáce Malé Uherce, ale ich koncovka bola žalostná a gól nevyťažili. Pred koncom prvého polčasu zvýšili hostia gólom T. Herdu na 3:0 a prakticky bolo rozhodnuté. Polčas sa skončil výsledkom 3:0 pre hostí. V druhom polčase boli Dolné Naštice opäť lepším mužstvom na ihrisku a svoju prevahu dokázali vyjadriť gólmi J. Murána a M. Murána. Naštice vyhrávali jasným výsledkom 5:0, aj keď gólov mohli dať omnoho viac, avšak doplatili na slabšiu koncovku. Domáce Uherce boli počas celého zápasu takmer neškodné a neprejavili ani veľké snahu na stiahnutie výsledku. Zápas sa posledné minúty len dohrával a domáci z ojedinelého útoku vyťažili priamy kop, ktorým Milan Turček prestrelil všetko čo mu stálo v ceste a jeho lopta skončila v sieti, čím zakončil tento súboj výsledkom 5:1 pre Dolné Naštice. Hostia si tak pripisujú zaslúžené tri body a naďalej sa držia na prvom mieste tabuľky, tri body pred Uhrovcom, ktorý má naďalej zápas k dobru.
Malé Uherce – Dolné Naštice 1:5 (0:3)
7. Ľ. Luprich 0:1
12. M. Muran 0:2
38. T. Herda 0:3
68. J. Muran 0:4
76. M. Muran 0:5
87. M. Turček 1:5

Uhrovec – Skačany 1:0