V 22. kole Naštice zdolali Nadlice 2:0 !

Góly: 7. Galbavý Jaroslav 1:0, 33. Galbavý Martin 2:0.

ŽK: 21. Herda Tomáš (Naštice), 43. Bíreš Miroslav (Nadlice), 63. Kopecký Milan (Nadlice), 73. Galbavý Martin (Naštice)

Rozhodcovia: Laššo – Antala, Čulák   Delegát: Duchovič

Zostavy:

Naštice: Rauko – Galbavý Martin, Herda, Muran Michal, Mikulka, Kozinka „K“, Muran Juraj, Antala Martin, Hergezel Jozef, Krištof Peter (49. Luprich), Galbavý Jaroslav.

Nadlice: Šmatlák Miroslav – Poštrk, Bíreš, Bezák, Dolník, Rosa, Beko (61.Šmatlák Ľubomír), Fuksa (80. Kopecký Rastislav), Švajc, Masný, Kopecký Milan „K“.

Zápas sa začal o sedemnástej hodine. Naštice nastúpili do zápasu ako favorit, čo začali potvrdzovať od úvodných minút. Hralo sa na jednu bránu a hneď v 7. minúte zápasu bol strelený prvý gól z kopačky Jaroslava Galbavého, ktorý v posledných dňoch naberá formu. Naštice naďalej pokračovali v hre smerom dopredu. Do šancí sa dostávala najmä pravá strana, kde operoval naštický záložník Jozef Hergezel, ktorý mal pár streleckých pokusov na bránu, no ano jedna z nich neujala. Na konci 33. minúte zahral Peter Kozinka, domáci kapitán, štandartku z ľavej strany a lopta našla hlavu strelca posledných zápasov – Martina Galbavého , 2:0. Nadlice sa do výraznejšej šance takmer vôbec počas celého polčasu nedostali. Výsledkom 2:0 sa skončil aj polčas. V tom druhom domáci futbalisti nepoľavovali a stav 2:0 sa snažili ešte zvýšiť. Aj sa im to podarilo, keď Michal Muran dosiahol aj tretí gól, no podľa asistenta hlavného rozhodcu stála v momente prihrávky Muran v ofsajde, a tak zostal stav zápasu stále 2:0 a do konca sa už nezmenil.
Poslední komentáře
08.06.2009 23:08:42: a žE NABERá FORMU?????smileysmiley tREBA ZOSADIŤ RUžOVé OKULIARE.Kua , až v nedelu vyhráte , tak Ti odpú...
08.06.2009 18:31:29: No ja naberam foru?? haha to bolo dobresmiley${1}smiley${1}smiley${1}