V Brezolupoch prvé víťazstvo žiakov

Žiaci Dolných Naštíc si zaknihovali historicky prvé víťazstvo hneď v prvom jarnom kole na ihrisku súpera v Brezolupoch, kde vyhrali
2:1

V zápase 13. kola privítali domáce Brezolupy Dolné Naštice. Oba futbalové tímy sa pohybujú v spodnej časti tabuľky. Zatiaľ čo Naštice boli stále bez bodu, Brezolupy mali na konte bodov už šesť.

Zostava:

Kutiš - Danková, Paulík, Žatko, Žatková, Kurtulík, Kobida, Cibula, Bôrik Marek, Igaz, Bitarovský - Magdolen, Bôrik Martin, Bátora, Jánošík, Kocúrová

Futbal sa hral od začiatku v dobrom tempe, avšak vyložené šance v prvom polčase chýbali. V niektorých okamihoch zápasu sa viac bojovalo ako hralo. Gólový účet stretnutia otvorili hostia z Dolných Naštíc, keď Dominik Igaz obišiel brankára a do prázdnej brány bezproblémovo skóroval. Pre hostí to bol len druhý gól v sezóne, avšak o to cennejší. Prvý polčas sa tak skončil výsledkom 1:0 pre hostí.

Do druhého polčasu nastúpili domáce Brezolupy s jednoznačným cieľom vyrovnať. Domáca obrana však chybovala, za čo si vypýtali hostia pokutový kop. Kapitán hostí Matúš Žaťko penaltu s prehľadom premenil a zvýšil stav stretnutia na 2:0 pre svoj tím. Brezolupy sa však nevzdávali a stále sa pokúšali o zdramatizovanie zápasu. Hostí viackrát v bráne podržal brankár Adam Kutiš. Domáci napokon predsa len kontaktný gól strelili desať minút pred koncom stretnutia. Najväčšiu šancu na vyrovnanie mali domáci asi minútu pred koncom zápasu, ale domáci hráč loptu pred odrkytou bránou hostí netrafil a žiaci Dolných Naštíc sa tak mohli radovať z prvého víťazstva v sezóne.

Poslední komentáře
06.07.2010 04:04:04: a dotaz nastice uz predtym mali zaicke druzstvo a vyhrali vela zapasov takze prve historicke tonie j...
27.03.2010 15:46:35: Tak toto je mile potesenie ..... Len tak dalej a drzim palce nasim malym talentom ...smiley${1}
27.03.2010 15:10:56: gratulujém chlapcom a dievčatám, boli skvelí.. len tak ďalej...smiley${1}smiley${1}smiley${1}