V derby zápase padlo desať gólov

V 23. kole sa odohralo veľké susedské derby medzi Biskupicami a Dolnými Našticami. Zápas, v ktorom nebola núdza o góly sa skončil výhrou domáceho mužstva 6:4.

Od začiatku zápasu sa hral svižný futbal. V šiestej minúte zápasu nešťastne preskočila lopta obrancovi hostí P. Mášikovi a domáci Januška nemal problém otvoriť skóre zápasu, keď sa ocitol sám pred brankárom Mišinom. Už o pár minút dostali zaskočení hostia ďalší úder, keď priamy kop Gieciho vypadol brankárovi Mišinovi za bránkovú čiaru a gól uznal až postranný rozhodca. Hostia sa snažili streliť kontaktný gól ale šance Dudáša či Šeba ostali nevyužité. V 36. minúte udreli opäť domáci, keď rozhodca neodpískal jasný faul na kapitána hostí P. Kozinku a Gieci zvýšil stav stretnutia na 3:0. V 41. minúte sa presadil hlavičkou domáci Vavro a zvýšil na hrozivých 4:0. O gól do šatne pre hostí sa postaral S. Pavle, ktorý tvrdou strelou znížil na 4:1.

V druhom polčase sa obraz hry veľmi nezmenil, hostia útočili a domáci strieľali góly. V 47. minúte zvýšil stav stretnutia na 5:1 domáci Vavro. O zdramatizovanie zápasu sa postarali ešte hostia. V 52. minúte sa po priamom kope presadil hráč Dolných Naštíc P. Krištof a znížil tak stav stretnutia na 5:2. O ďalší gól hostí sa postaral P. Šebo, ktorý na 5:3 znížil krásnou strelou z priameho kopu. Gólové hody v zápase pokračovali. V 63. minúte sa po priamom kope presadil opäť domáci hráč a zvyšoval na 6:3. Hostia sa v závere postarali už len o zníženie konečného stavu, keď sa po centri S. Kasalu presadil hlavou druhým gólom v zápase S. Pavle.

Zápas teda vyhralo domáce mužstvo 6:4. Tento zápas negatívne poznačil aj výkon hlavného rozhodcu, ku ktorému sa pridali aj postranní rozhodcovia. Výsledok zápasu nehovorí o priamom dianí na ihrisku a v prospech domácich hovorila väčšia istota v bráne.

Žiaci Dolných Naštíc odohrali na domácom ihrisku majstrovský zápas proti Zlatníkom. Zápas sa skončil remízou 2:2, keď za domácich skórovali Igaz a Paulík.

Poslední komentáře
01.06.2011 12:01:07: len Lubos ma to trosku odradza aby som hral 10 15 minut do konca alebo vobec :( a este pri tom ked p...
31.05.2011 13:52:33: v mojom prípade momentálne určite nie... Dušan je zatial podla mňa muž na správnom mieste... Na výme...
31.05.2011 02:39:29: uvazujte o zmene trenera smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
31.05.2011 02:38:44: uvazujte o zmene trenera smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}