V Dežericiach druhá prehra v sezóne

V treťom jarnom zápase cestovali Dolné Naštice na pôdu veľkého rivala do Dežeríc. Zápas sa skončil jasnou výhrou domácich 3:0. Domáci rozhodli o výhre v druhom polčase tromi gólmi.

Zápas, ktorý sa začal presne o 15:30, sa hral v chladnom veternom počasí. Od úvodných minút mali domáci futbalisti na ihrisku prevahu. Šancu na úvodný gól však mali hostia, keď v 14. minúte išiel Jaro Galbavý na domáceho brankára, ktorý včas stihol vybehnúť ale aj faulovať, za čo si vyslúžil žltú kartu. V 18. minúte mal domáci Niko veľkú šancu, ale pálil len do brankára Rauka. Domáci si vytvorili veľký tlak s množstvom šancí, ale brankár Naštíc stál vždy na svojom mieste. V 28. minúte mali domáci ďalšiu šancu, avšak hlavičku domáceho hráča výborne vytlačil na roh brankár Rauko. O päť minút neskôr bol Naštický brankár Rauko opäť na svojom mieste a šancu aktívneho Nika chytil. V prvom polčase mali domáci jasnú prevahu, čo sa týkalo územnej prevahy ale aj šancí. Prvý polčas sa tak skončil bezgólovo, čo po tomto priebehu  najviac tešilo hostí.

Začiatok druhého polčasu sa niesol v miernom tempe a hralo sa prevažne v strede ihriska. Hra sa však oživilia v 57. minúte, keď domáci unikli po krídle a prihrávku pred prázdnu bránu zúžitkoval Niko na prvý gól zápasu. Domácich tento gól nabudil k väčšej aktivite a prebrali iniciatívu v tomto zápase. Druhý gól pre domácich pridal Podoba, keď prepasíroval loptu popod brankára hostí. Gólovú bodku tohto zápasu dal v 88. minúte opäť Nikostanovil tak výsledok zápasu na 3:0. Hostia z Dolných Naštíc si za celý zápas nedokázali vypracovať čistú šancu, lebo pred nimi stála výborne zorganizovaná domáca obrana. Výsledok 3:0 pre domácich bol zaslúžený vyvrcholením tohto zápasu.