V nedeľu derby s Biskupicami

Spomienky na posledný zápas. Hrala sa 60. minúta a hráč Biskupíc R. Jánošík zvyšoval na 3:0 pre svojich. Dolné Naštice prehrávali na ihrisku Biskupíc trojgólovým rozdielom a hneď v prvom zápase sezóny sa rodila prvá ,,veľká“ prehra. O prípadnom zdramatizovaní zápasu vtedy nebola takmer žiadna reč. Ako to nakoniec dopadlo ?

Po treťom góle boli naštickí futbalisti ako vymenení. Domácim Biskupiciam došli sily a hostia z Dolných Naštíc začali hrať svoju hru. O zníženie na 3:1 sa postaral útočník hostí J. Galbavý. Už o ďalších 5 minút pridal ďalší gól Dolných Naštíc M. Kyselica a zrazu to bolo iba o jeden gól. Zaslúžené vyrovnanie prišlo v 85. minúte z kopačky Ľ. Lupricha. Zápas sa skončil dramatickou remízou 3:3. Dokonalý obrat v zápase sa nakoniec nepodaril. Podarí sa nám dokonať v prvom jarnom zápase ?

Po jesennej časti sezóny sa Biskupice nachádzajú na prvom mieste tabuľky s trojbodovým náskokom pred tretími Dolnými Našticami. Dolné Naštice počas ,,jesene“ zaznamenali 6 výhier, 4 remízy a 2 prehry.

Od zostupu Biskupíc do 1. triedy PE BN odohrali súperi dokopy 3 súťažné zápasy, v ktorých je vzájomný bilancia vzácne vyrovnaná.

Sezóna 2010/2011

Dolné Naštice – Biskupice 4:2 (2:1)

Biskupice – Dolné Naštice 6:4 (4:1)

Sezóna 2011/2012

Biskupice – Dolné Naštice 3:3 (2:0)

Zápas sa začína v Dolných Našticiach o 15:30. Nenechajte si ujsť tento derby zápas proti lídrovi súťaže.

Poslední komentáře
25.03.2012 22:33:13: Ďakujem za opravu, malo tam byť 15:00, ale už to nie je podstatné.
25.03.2012 15:48:36: hrá sa o 15.00 hod....
25.03.2012 14:00:21: tak do toho chalani...L.M