V nedeľu začíname jarnú časť v Nadliciach

V nedeľu 28. marca 2010 sa po 5-mesačnej zimnej prestávke opäť naplno rozbieha futbalová I. trieda BN PE. Po jesennej časti sú karty rozdané a najväčšími kandidátmi na postup sú Dolné Naštice a Skačany.

Dolné Naštice, ktoré sa po jesennej časti nachádzajú na prvom mieste tabuľky, odohrajú svoj prvý jarný zápas v Nadliciach, ktorým patrí desiate miesto tabuľky.

Títo dvaja súperi sa stretli hneď v prvom kole novej sezóny. Vtedy sa Nadlice na ihrisku súpera ujali vedenia, avšak domáce Dolné Naštice do polčasu stihli vyrovnať zásluhou Tomáša Herdu. Prvé sezónne víťazstvo vtedy potvrdil Jaroslav Galbavý, ktorý svojim gólom rozhodol o víťazstve 2:1 pre domáce mužstvo.

Dolné Naštice – Nadlice 2:1 (1:1)        - 2.8.2010

25. Masný Tomáš 0:1

40. Herda Tomáš 1:1

65. Jaroslav Galbavý 2:1