V Podlužanoch zabrali Naštice naplno

Negatívnu sériu troch prehier sa podarilo našim futbalistom zlomiť na ihrisku v Podlužanoch, kde zvíťazili jasným rozdielom 4:0.

Po troch prehrách v rade nastúpili naši futbalisti na ihrisku posledného mužstva súťaže s jasným cieľom bodovať naplno.

Dolné Naštice od začiatku zápasu plnili úlohu favorita. V 26. minúte po ideálnej prihrávke Krištofa otvoril gólový účet stretnutia Jaroslav Galbavý, ktorý sa presadil po dlhšej gólovej prestávke. Už o sedem minút neskôr mali hostia výhodu pokutového kopu, ktorý s prehľadom premenil Martin Galbavý a zvýšil stav stretnutia na 2:0 v prospech hostí. Zároveň to bol aj posledný gól prvého polčasu.

Do druhého polčasu bol do hry nasadený Dudáš, ktorý nahradil na ihrisku Krištofa. Hostia sa snažili streliť tretí gól, čo sa im dlho nedarilo a tým vznikali nebezpečné situácie domácich, avšak tým nebolo súdené streliť gól. V 84. minúte sa presadil hlavičkou druhým gólom v zápase Martin Galbavý, ktorému ideálne sadol rohový kop Juraja Murana. Na konci zápasu bol odmenený gólom aj Marek Dudáš, ktorý stanovil stav stretnutia na 0:4.

Dolné Naštice sa týmto vysokým víťazstvom pridali k úspešnému ťaženiu žiakov a plným zásahom ukončili úspešnú nedeľu naštických mužstiev.

Poslední komentáře
16.05.2011 00:45:03: dnes z našej strany dobrý výkon , až na premieňanie šancí... výsledok ani z ďaleka nevraví o dianí n...