V prvom zápase sezóny remíza v Biskupiciach

V prvom zápase sezóny zaznamenali futbalisti Dolných Naštíc nerozhodný výsledok 3:3 na ihrisku Biskupíc. V 60. minúte viedli domáci 3:0, ale vďaka gólom J. Galbavého, M. Kyselicu a Ľ. Lupricha sa hosťom takmer podaril dokonalý obrat. Hostia sa nakoniec museli uspokojiť aj s jedným bodom.

85. Ľ. Luprich 3:3

Úvodný zápas sezóny sa pre Dolné Naštice začal najhorším možným spôsobom. Už v 3. minúte inkasovali úvodný gól zápasu, keď sa cez obranu hostí presadil T. Dúbravka. V 11. minúte pridali domáci druhý gól zásluhou Z. Gogela a bolo 2:0. Prvý polčas sa niesol v jasnej réžii domácich hráčov. Hostia z Dolných Naštíc si nedokázali vypracovať ani jednu gólovú príležitosť a domáci sa ľahko presadzovali cez obranu hostí, ktorá viacej krát ,,horela“. Hostia udržali stav zápasu prvého polčasu najmä vďaka spoľahlivému výkonu brankára Michala Rauka, ktorý viacej krát zachraňoval v poslednej chvíli. Prvý polčas sa tak skončil výhrou domácich hráčov 2:0.

Od úvodu druhého polčasu sa hral bojovný futbal. Hostia sa snažili streliť kontaktný gól, čo sa im dlho nedarilo. Prvú strelu hostí do priestoru brány zaznamenal v 57. minúte Ľuboš Luprich. V 60. minúte fauloval Martin Galbavý v pokutovom území domáceho hráča a výhodu 11 – metrového kopu premenil R. Jánošík na 3:0. O prvý gólový zásah hostí sa v 66. minúte postaral J. Galbavý, ktorý znižoval na 3:1. Hostí tento okamih naplno nabudil a začali hrať svoj futbal. O zníženie na 3:2 sa postaral v 70. minúte M. Kyselica. Dolné Naštice boli od týchto okamihov nabudené a snažili sa o vyrovnanie. Gól v podobe vyrovnania na 3:3 prišiel v 85. minúte keď sa presadil Ľuboš Luprich. Domáci hráči nakoniec dokázali udržať záverečný nápor hostí a udržali tento remízový výsledok a adepti na postup sa tak rozišli s remízovým výsledkom.

Zápas sa odohral v úplne odlišných polčasoch. Zatiaľ čo v prvom polčase úplne dominovali domáci hráči, hostia z Dolných Naštíc zabrali v druhom polčase naplno a podarilo sa im vyrovnať z 3:0 na 3:3. Dokonalý obrat v druhom polčase sa nakoniec hosťom nepodaril a museli sa uzmieriť aj s remízovým výsledkom. Napriek strate bodov v úvodnom zápase môžu byť naši futbalisti spokojní aj jedným bodom.

Poslední komentáře
14.08.2011 12:06:36: no chalani ked ste tento rok nedorazili do Brna na ten zapas tak ja donesu chalanou s brna do Nastic...
08.08.2011 12:36:23: no včera to bol zápas....prvý polčas z našej strany to bola jedna katastrofa... Najmä obrana horela ...