V prvom zápase sezóny remíza 3:3 v Biskupiciach - diskuze

Opište prosím kontrolní kód "9267":
barancok
no chalani ked ste tento rok nedorazili do Brna na ten zapas tak ja donesu chalanou s brna do Nastic na zapas a dufam ze budete pripraveny v plnej silesmiley len to dufam ze nie ale to zariadim u nas aby sme doslismiley
lk242
no včera to bol zápas....prvý polčas z našej strany to bola jedna katastrofa... Najmä obrana horela ako fakla... Ešteže dorazil Mišo do brány , inak neviem neviem....Až v druhom polčase to bolo postavené aj zo strany trenera dobre a vysledok sa dostavil...Prehrávať v 65-tej minúte 3:0 a následne vyrovnať , to si zasluži klobúk dolu....Domáci boli riadne nahopkaní , no tempo nevydržali a v druhom polčase išli s výkonom riadne dole... Škoda , že sa nehralo aspoň ešte päť minút... Možno by to bol dokonalý obrat.... Z mojej strany spokojnosť... Vďaka.....smiley