Víťazná domáca rozlúčka so sezónou

V predposlednom kole sezóny zvládli Dolné Naštice boj o udržanie piateho miesta so Zlatníkmi a najmä zásluhou výborného prvého polčasu a dvojgólového Martina Kyselicu zvíťazili 3:1.

O úvodný gól zápasu sa postaral v 30. minúte najlepší strelec domácich Martin Kyselica. Už o minútu domáci zvyšovali na 2:0, keď Jaroslav Galbavý obišiel brankára hostí a z ostrého uhla zvyšoval skóre zápasu. Prvý polčas boli domáci hráči na ihrisku jasne lepším mužstvom a vyhrávali tak 2:0. Do druhého polčasu mali lepší vstup hosťujúci futbalisti, ktorí väčšinu polčasu odohrali na súperovej polovici. Z ojedinelého útoku v druhom polčase sa v 65. minúte presadil druhýkrát v zápase Martin Kyselica a zvyšoval na 3:0. Hostia znížili na 3:1 v 71. minúte, keď sa presadil Boris Kočica. Hostia mali viacero šancí na kontaktný gól, avšak brankár Jozef Zápotočný bol pozorný a domáci tak vyhrali 3:1, udržali si piate miesto v tabuľke a pred posledným zápasom v Ruskovciach majú stále šancu na konečné tretie miesto v tabuľke.