Výsledky 10.kola

V nedeľu 5. októbra sa odohralo 10.kolo 1. triedy - MO Bánovce nad Bebravou a Partizánske. Tomuto 10 kolu kraľovali domáce mužstvá, až na výnimku vedúceho mužstva zo Skačian, ktoré dokázalo zobrať ako jediné hosťujúce mužstvo 3 body a naďalej si tak udržalo vedúce postavenie. Mužstvo Dolných Naštíc malo toto kolo voľno.

Najväčším prekvapením kola sa skončil súboj domácich Malých Uheriec, ktorý dokázali doma zdolať tretie Brezolupy 4:3 (2:2). Tm pádom sa domáci odpútali z posledného miesta na jedenáste. Malé Uherce dokázali vyhrať zápas aj bez dvoch vylúčených hráčov od 84. minúty.

Prestrelkou sa skončil súboj Zlatníky - Veľké Držkovce, keď domáci vyhrali hokejovo 7:4 (2:2). Zlatníky sa touto výhrou posunuli o 2 miesta vyššie na aktuálne siedme miesto. Naopak mužstvo Veľkých Držkoviec padlo na predposledné miesto tabuľky.

Ďaľšou výhrou domáceho mužstva sa skončil súboj Uhrovec - Rybany 4:1 (1:1). Domáci futbalisti rozhodli o svojej výhre v poslednej štvrťhodine, keď deklasovali súpera 3 gólmi. Uhrovec sa ziskom 3 bodov posunul na štvrté miesto, naopak Rybany spadli na aktuálne deviate miesto v tabuľke.

Jedinú prehru domácich zaznamenali futbalisti Podlužian, keď doma podľahli vedúcemu mužstvu tabuľky zo Skačian pomerom 0:3 (0:1). V aktuálnej tabuľke nachádzajú na úplne odlišných póloch. Zatiaľ čo Skačany sú neohrozene prvé, mužstvu Podlužian patrí posledné miesto tabuľky.

Výhrou domácich sa skončil tiež zápas Klátová N. Ves - Krásna Ves 3:2 (1:0). Domáce mužstvo viedli v 75. minúte už 3:0, no hosťujúce mužstvo dvomi gólmi ešte zdramatizovalo zápas. Domáci poskočili v tabuľke na ôsme miesto a naopak mužstvo hostí padlo na desiate.

Jediným gólom sa skončil súboj Nadlice - Dežerice 1:0 (0:0), keď domáci gólom v druhom polčase rozhodli o svojom víťazstve. Nadlice si naďalej udržali aktuálne šieste miesto a Dežerice si pohoršili o jedno miesto pádom na piatu priečku

Poslední komentáře
06.10.2008 20:23:47: Skačany sa dali čakať... Škoda, potrebovali by sme, aby ešte niekde zakopli...smiley${1}