Výsledky 11. kola

V nedeľu 12. októbra sa uskutočnilo 11. kolo 1. triedy MO Bánovce nad  Bebravou a Prievidza. V domácich súbojoch boli úspešné tri domáce mužstvá. Plný počet bodov zo súperovho ihriska si odnáša len Uhrovec a jeden bod za remízu zobrali mužstvá Dolných Naštíc a Malých Uheriec. Skačany mali voľno. Zaujímavosťou je že v tomto kole mali domáci dva krát výhodu pokutového kopu, ale ani jeden nepremenili.

V zápase domácich Dežeríc proti hosťom zo Zlatník diváci videli až desať gólov. Väčšiu radosť ale mali domáci keď s debaklom 8:2 odprevadili hostí. Dežerice už po prvom polčase viedli drtivým rozdielom 5:0. Domáci si výhrou udržali piate miesto v tabuľke a hostia po debakli padli o tri miesta nadol na desiatu priečku.
Dežerice – Zlatníky 8:2
góly: Ľ Matuška 3, M. Adamovič 2, P. Benca 2, T. Znášik – Kočica, P. Manina

Ďaľším hokejovým výsledkom sa skončil súboj Veľké Držkovce – Uhrovec, kde hostia nadelili domácemu tímu šesťgólovú nádielku a zaslúžene tak vyhrali. Uhrovec si udržal štvrtú priečku v tabuľke a domácim po debakli ostáva predposledná priečka tabuľky.
Veľké Držkovce – Uhrovec 0:6
góly: R. Hrubý, T. Dúbravka, M. Masaryk 2, M. Opáth, R. Pavelek

Remízou sa skončil zápas Rybany – Malé Uherce, keď oba tímu dali zhodne po dva góly a obaja si odnášajú po jednom bode. Rybany mohli zápas aj vyhrať ak by premenili pokutový kop v 89. minúte stretnutia. Malé Uherce povzbudené výhrou nad Brezolupami z posledného kola dokázali opäť bodovať, no stále im patrí desiata priečka so stratou troch bodov na Zlatníky. Rybany si aj ziskom bodu polepšili o jednu priečku nahor na ôsme miesto.
Rybany – Malé Uherce 2:2
góly: M. Ďuračka, M. Kyselica – J. Baláž, T. Čangel

V ďaľšom zápase sa tešili domáce Brezolupy na vlastnom ihrisku po výhre nad Klátovou N. Vsou. Domáci mohli vyhrať aj vyšším rozdielom ak by premenili pokutový kop v druhej minúte stretnutia. Brezolupom tak naďalej patrí tretie miesto v tabuľke a Klátová N. Ves si pohoršila o jedno miesto pádom na deviatu priečku.
Brezolupy – Klátová N. Ves  3:0
góly: M Halavin 2, Ľ Kozinka

V zápase tímov zo spodnej časti tabuľky vyhrala domáca Krásna Ves nad Podlužanmi štvorgólovým rozdielom. Hosťom tak naďalej patrí nepopulárna posledná priečka tabuľky a hostia si polepšili z desiateho miesta na siedme.
Krásna Ves – Podlužany  4:0
góly: M Rídzi, Ľ Hudec, J. Gieci, P. Fridrik

Zápas Nadlice – Dolné Naštice 2:2 je podrobne rozpísaný v predchádzajúcom článku.