Výsoké víťazstvo žiakov nad Brezolupami

Žiaci Dolných Naštíc zaznamenali v 19. kole na domácom ihrisku ďalšiu výhru, keď hosťujúce Brezolupy zdolali vysokým pomerom 9:0.

Hostia z Brezolup pricestovali na majstrovský zápas len so siedmymi hráčmi, ktorí sa prišli pobiť o dobrý výsledok. Jasná prevaha domácich hráčov sa prejavila aj na výsledku zápasu.

V prvom polčase sa v naštickom drese postupne presadili dvakrát kapitán Žatko a Paulík, po góle pridali Kobida a Igaz. Stav stretnutia po prvom polčase bol 6:0

V druhom polčase pokračovali domáci hráči v obstreľovaní brány hostí, dvakrát sa presadil Kobida a po góle pridal Paulík, čím sa obaja mohli radovať z hattricku. Stav zápasu sa skončil jasným víťazstvom 9:0 v prospech domácich hráčov. Napriek vysokému víťazstvu patrí uznanie aj súperovým hráčom, ktorí aj napriek jasnému oslabeniu podali snaživý výkon.