Z Dežeríc si vezieme jeden bod

Dolné Naštice cestovali na súboj 20. kola na ihrisko veľkého rivala – do Dežeríc. Zápas sa skončil remízou 1:1, keď sa presadi najlepší strelec hostí Martin Kyselica a za domácich druhý najlepší strelec súťaže Martin Slovák.

Od úvodu zápasu sa hral tvrdý futbal, čoho výsledkom bolo viacero ošetrovaní či žltých kariet. O prvý gól zápasu sa v 28. minúte postaral najlepší strelec Dežeríc Martin Slovák, keď využil zaváhanie domácej obrany. Domáci neviedli dlho, o vyrovnanie sa postaral ešte v prvom polčase útočník hostí Martin Kyselica a prvý polčas sa tak skončil remízou 1:1. V úvode druhého polčasu mali domáci futbalisti diskutabilnú  výhodu pokutového kopu, keď Tomáš Herda fauloval v pokutovom území domáceho hráča. Domáci hráč však pokutový kop nepremenil, keď ho výborne vychytal Jozef Zápotočný v bráne Dolných Naštíc. Nasledujúce chvíle ponúkli pre fanúšikov kvalitný a bojovný futbal s množstvom šancí na oboch stranách, avšak brankári Dušan Jarolín a Jozef Zápotočný už gól za svoj chrbát nepustili a zápas sa skončil remízovým výsledkom 1:1.

S výsledkom 1:1 môžu byť spokojní najmä hostia, ktorí dokázali bodovať na ihrisku veľkého rivala, čomu môžu ďakovať najmä výbornému výkonu brankára Zápotočného, ktorý dokázal dohrať zápas aj so zranením.

Poslední komentáře
07.05.2012 22:26:45: škoda , stratili sme dva body , pretože sme boli po celý zápas futbalovejší .... Podržal nás Jojo Zá...
07.05.2012 21:04:56: Najlepší strelec Dežeríc je síce prave kapitan P.Benca ktorí nepremenil pokutoví kop ale martin slov...