Začala letná príprava - aktualizované

V nedeľu v doobedňajších hodinách odštartovali naši futbalisti tréningom letnú prípravu na novú sezónu. Zmena letnej prípravy z minulých rokoch nastala vo vynechaní letných turnajov. Zápasovú prax budú naši futbalisti dobiehať v troch prípravných zápasoch.

Program letnej prípravy:

10.7     Tréning           10:30

12.7     Tréning           18:00

15.7     Tréning           18:00

17.7     Prípravný zápas Horňany - Dolné Naštice  2:6 (0:3)

V prvom prípravnom zápase na novú sezónu si naši futbalisti pripísali výhru 2:6 v Horňanoch. Dolné Naštice boli od začiatku zápasu aktívnejšie a už 9. minúte sa presadil Martin Antala, keď prebehol celú obranu domácich a otvoril skóre zápasu. V 15. minúte bol v pokutovom území faulovaný aktívny hráč hostí Ľuboš Luprich a Peter Krištof s prehľadom premenil penaltu. O tretí gól hostí sa opäť postaral Ľuboš Luprich, keď presným centrom našiel Martina Kyselicu a ten hlavou zvyšoval na 0:3. Domáci sa na začiatku druhého polčasu postarali o zdramatizovanie zápasu, keď z penalty znižovali na 1:3. Hostia však v ďalšom priebehu nepripustili žiaden obrat a po ukážkových akciách sa presadili Martin Galbavý, Stanislav Pavle a Jaroslav Galbavý. Na konci zápasu, keď sa už iba dohrávalo, domáci korigovali gólom výsledok zápasu na konečných 2:6. Dolné Naštice si po pohodlnom priebehu pripísali prvú výhru v letnej príprave.

19.7     Tréning           18:00

22.7     Tréning           18:00

24.7     Prípravný zápas: Bobot – Dolné Naštice   2:3 (1:1)

Aj v druhom prípravnom zápase na novú sezónu zaznamenali naši futbalisti výhru. Na ihrisku Bobota dokázali vyhrať 2:3. Naštice hneď v úvode inkasovali prvý gól a dlho prehrávali, najmä vďaka viacerým nepremeneným šanciam. Vyrovnavajúci gól strelil pár minút pred koncom prvého polčasu Peter Krištof. V druhom polčase sa naši futbalisti snažili streliť vedúci gól, čo sa im nakoniec podarilo keď sa presadil Martin Kyselica. Hosťom sa ešte podarilo vyrovnať na 2:2, keď sa tvrdou strelou predviedol domáci hráč. Víťazný gól strelili nakoniec hostia, keď sa Jaroslav Galbavý najlepšie presadil v pokutovom území a zabezpečil pre svoje mužstvo ďalšiu výhru.

26.7     Tréning           18:00

29.7     Prípravný zápas Dolné Naštice - Ostratice 8:3 (2:1)

Góly: Martin Kyselica 4, Stanislav Pavle, Javier Linde Esteban, Martin Antala, Michal Muran

31.7     Prípravný zápas: Uhrovec – Dolné Naštice   0:2 (0:2)

Góly: Peter Krištof, Martin Antala

2.8       Tréning           18:00

5.8       Tréning           18:00

7.8       Začiatok novej sezóny

Majstrovský zápas: Biskupice – Dolné Naštice  11:00

O ďalších novinkách alebo zmenách Vás budeme včas informovať...

Poslední komentáře
22.07.2011 17:56:35: ďalšie dva prípravné matche na Bobote 24.7. a v Uhrovci 31.7. majú začiatok o 17.30 hod.....
18.07.2011 12:52:18: + článok doplnený o výsledok prípravného zápasu...
16.07.2011 17:35:14: už je všetko opravené a uvedené na pravú mieru... smiley${1}
15.07.2011 22:57:14: takže upresnenie.... Zápas v nedelu sa hrá o 18.00 na ihrisku v Horňanoch....smiley${1}